Vzduchové trampolíny

nejbezpečnější herní prvek na trhu

Vzduchové trampolíny

Vzduchové trampolíny mají své místo ve školách a mateřských školkách, u hotelů a restaurací, ale i v kempech, na dětských hřištích a sportovištích. Vzduchová trampolína je prvek, který může být umístěn prakticky kdekoliv, kde se nabízí možnost trávení volného času. Velmi častým místem instalací jsou dnes i zahrady rodinných domů.
Vzduchové trampolíny znamenají zdravou a tělu prospěšnou zábavu pro každého!
Skákání na vzduchových trampolínách přináší radost a nadšení dětem, teenagerům i dospělým bez rozdílu věku. Vzduchové trampolíny jsou dnes velmi atraktivním prvkem a díky svému tvaru a konstrukci jsou také právem označovány jako jeden z nejbezpečnějších herních prvků na trhu.
Statistiky uvádí, že se dnes nedostatečně pohybuje každé třetí dítě ve školním věku.
To je i hlavním důvodem pro vzrůstající množství dětí s nadváhou. Jak ale naše děti přimět k pohybu?
Hra se zdánlivou beztíží může být motivací ke zdravé pohybové aktivitě. Každého totiž láká znovu a znovu vyzkoušet krátkodobé odpoutání se od gravitace.
Při tomto zábavném stavu „beztíže“ je díky zvýšené odrazové síle každá buňka v těle nucena stále střídat napětí a uvolnění a tento stav tělu velmi prospívá. Skákáním na vzduchové trampolíně trénujete komplexně celé tělo, a to s pozitivním účinkem na srdeční a krevní oběh. Skákání zlepšuje motorický vývoj a pomáhá k udržení stabilní hmotnosti.

Benefity vzduchových trampolín

 • Díky tvaru nehrozí pád z výšky či vyskočení z prostoru trampolíny.

 • Jeden z nejbezpečnějších herních prvků na trhu.

 • Bezúdržbový provoz bez žádné zvláštní péče.

 • Její povrch je nadstandardně odolný proti poškození.
 • Osušení při vlhkosti probíhá pouze slunečním svitem.

 • Teplotní hranice se pohybují od +70 °C až do -30 °C.

 • Nadstandardní užitná hodnota oproti běžným trampolínám.

 • Vzduchová trampolína je odolná vůči povodním.
 • Dlouhodobý pronájem vzduchových trampolín

  Máte zajímavý prostor, který byste rádi obohatili o vzduchovou trampolínu, ale nechcete nebo nemůžete momentálně investovat do nákupu?
  Možná umíme najít řešení i pro Váš areál, či zařízení. Staňte se našimi partnery a vstupte do našeho franchisingového programu. Pokud Vás tato myšlenka oslovila, kontaktujte naše obchodní oddělení.

  Certifikace

  Vzduchové trampolíny jsou certifikovány společností TÜV Czech Rep. a splňují veškeré bezpečnostní požadavky dle norem ČSN EN 1176 a ČSN 14960
  Podmínky montáže a servis

  Montáž je provedena během jednoho dne. Nejprve je vyhlouben výkop po okraji trampolíny. Do výkopu je následně uložena vzduchová trampolína a výkop s instalovanou vzduchovou trampolínou je opět zasypán. Po instalaci je vzduchová trampolína ihned funkční.
  Povrch musí být zbaven všech ostrých kamenů a věcí, které by mohly poškodit plachtu vzduchové trampolíny. V místě instalace vzduchové trampolíny se nesmí nacházet žádné inženýrské sítě.
  Vzduchová trampolína je při svém provozu nafukována vzduchem pomocí výkonného a tichého ventilátoru o výkonu 370 W, napájeného z jednofázové elektrické sítě 230 V (10 A).
  Standardně je trampolína vybavena klasickou zásuvkovou vidlicí.
  Každou vzduchovou trampolínu je nutné připojit přes proudový chránič a přes samostatný jistič.
  Vlastní elektro přípojku k ventilátoru si zajišťuje zákazník.
  Pozor - vzduchová trampolína je montována do přirozeného terénu a tvar trampolíny kopíruje tvar hrany výkopu. Rovnost hrany tedy závisí na daném místě a skladbě zeminy!
  Místo realizace musí být rovné. Maximální možná svažitost terénu je 5%, jinak je nutné jej vyrovnat.
  Volný prostor a dopadová plocha okolo vzduchové trampolíny musí být min. 2 m, dle ČSN EN 14960:2020. Povrch na tlumení nárazu musí splňovat normu ČSN EN 1177, min. trávník/udusaná hlína (doporučujeme praný kačírek frakce 4 - 8 mm).