Prodej

Rádi bychom Vám tímto nabídli k prodeji náš vlastní produkt - vzduchovou trampolínu.

Jedná se o vzduchový polštář z PVC plachtoviny, který je pevně ukotven v zemi. Při provozu je vzduchová trampolína neustále dofukována vzduchem z ventilátoru tak, aby vytvořila dostatečně pevnou oporu pro hry a skákání dětí i dospělých. 

Více o jednotlivých vzduchových trampolínách se dozvíte v našem katalogu.
V blízké době se Vám budeme snažit nabídnout i další výrobky a produkty, které se týkají skákání a zdravé zábavy.

Nabízíme Vám dále komplexní služby týkající se realizací dětských hřišť a volnočasových parků. Prokonzultujeme s Vámi Vaše představy, doporučíme na základě našich zkušeností optimální řešení k Vaší spokojenosti, zpracujeme studii-projekt, na který Vám posléze zajistíme odbornou realizaci. Vše s ohledem na kvalitu provedení a maximální bezpečnost provozu hřišť v souladu s českou legislativou.

Spolupracujeme s renomovanými výrobci v této oblasti, se kterými máme nadstandardní partnerské vztahy, díky kterým umíme uspokojit Vaše představy i s ohledem na výhodnost ekonomiky realizace projektu.

V neposlední řadě Vám prověříme a nabídneme aktuální dotační možnosti, které by bylo možné na Vámi připravovaný projekt využít. V případě zájmu Vám zajistíme profesionální poradenskou činnost naší partnerskou společností.